msinwestycje.pl

Rzetelne Multispektrum

  

Multispektrum Sp. z o. o. MS Finanse to firma, która daje szansę rozwoju małym i średnim przedsiębiorcom oraz wzmocnienia dużym firmom. Jest pomocna także ludziom nie prowadzącym działalności gospodarczej.

Jednym z dwóch głównych jej założeń jest pozyskiwanie źródeł finansowania dla firm i osób prywatnych.

W tym celu, jako MS Kredyty współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi. W ofercie firmy znajdziemy zarówno produkty gotówkowe, hipoteczne oraz faktoringi i leasingi, czyli produkty związane z pozyskiwaniem finansowania dla firm. Zespół Multispektrum to fachowcy i eksperci o bardzo wysokich kwalifikacjach, otwarci na klienta, służący zawsze pomocą i radą. Pracownicy firmy starają się wspierać najsłabszych. Dzięki ich doświadczeniu firmy małe i średnie mają możliwość lepszych warunków finansowych w konkurowaniu z firmami o większym kapitale. Większe firmy uzyskują komfort obsługi i wyjątkowe rozwiązania finansowe. Gwarancja indywidualnego traktowania każdego klienta, jak i pełne doradztwo ekspertów – oto co mogą oczekiwać potencjalni klienci. Współpracując z firmą możemy mieć pewność, ze wskazane przez Multispektrum rozwiązanie jest najtańsze, a usługa profesjonalna. Współpraca z firmą umożliwia niewielkim przedsiębiorstwom na spełnienie swoich marzeń i planów, a głównym celem Spółki jest opracowanie  zintegrowanej oferty usług finansowo-kredytowych.

Nie bez powodu zatem Multispektrum Sp. z o.o. otrzymało miano Rzetelna Firma. Spółka otrzymała złoty certyfikat rzetelności w 2011,2012, i 2013 w ramach programu Rzetelna Firma. Jest to gwarancja wysokiej pozycji firmy na rynku produktów finansowych. Poza tym jest dowodem  na nieograniczony dostęp do najlepiej wykwalifikowanych specjalistów. Certyfikat Rzetelna Firma to oznaka działania zgodne z zasadami etyki, które obowiązują w biznesie. Jest to jednocześnie równoznaczność wiarygodności oraz rzetelności płatniczej firmy. Certyfikat rzetelności powstał w celu wspierania firm, które biorą w nim udział, w budowaniu lepszej oceny i umocnieniu wizerunku, jak również wyróżnieniu wśród licznych, konkurencyjnych firm. Multispektrum posiadając certyfikat rzetelna firma dysponuje tym samym aktualną  informacją o swojej solidności i wypłacalności. Ważne jest, że program przyznawania certyfikatu rzetelności rekomendowany jest przez Krajowy Rejestr Długów.

1212_RZF_COK-Kapitula_2014-bannery-180x150Poza tym Multispektrum, otrzymując miano rzetelnej firmy zdobyło zaufanie swoich partnerów biznesowych. Dzięki temu firma kreuje swój pozytywny wizerunek działalności na rynku. To również świetny argument w rozmowach biznesowych, jak i doskonały atut w konkursach i przetargach.

Firma od 2011 roku jest członkiem Kapituły rzetelnych Firm.

Zapraszamy: Doradcy Multispektrum -  Centrum Finansowe MS Finanse.

Chcesz otrzymywać bezpłatne porady finansowe? Raz w tygodniu wyślemy Ci je w naszym newsletterze o finansach. Wpisz się: